Firmanın momento silan olarak anılan boyası RG1 olarak anılmaktadır. İpeksi matlık içeren bu silikonlu boya iç cephe boyamak için kullanılmaktadır. Firma boyaları siparişe göre boya renklendirici makina ile hazırlamaktadır. O nedenle müşteriler boya kodlarını göre sipariş etmektedir. RG 1 burada boyanın ipeksi mat olan beyaz tonunu simgelemektedir.

Filli Boya Rg1 Hangi Özellikleri Taşımaktadır?

Bu boya ile tek katta 13 hatta 18 metre kare alan boyanmaktadır. Boya içerdiği silikonla birlikte duvarla güzel bir tutuş sağlamaktadır. Defalarca yıkandıktan sonra dahi renk kaybı yaşatmaktadır. Ustalar tarafından iç mekanlar için kullanılmaktadır. Kolay leke tutamayacak şekilde geliştirilmiştir. Boya uygulandığı alanla bütünleşme özelliğine sahip olmaktadır. Herhangi bir çatlama kırılma hatta kavlama yapmamaktadır. Uzun ömürlü ya da dinamik bir rengi içermektedir. Işıklı mekanlarda mat özelliği yüksek verim alınmaktadır.

SON DAKİKA  Pürüzlü Duvara Duvar Kağıdı Nasıl Yapılır?

Filli Boya Renk Kartelası Hangi Renklerden Oluşmaktadır?

Filli boya geniş bir renk kartelası ile müşterilerinin hizmetine sunulmuştur. Gerek iç cephe de gerekse diğer alanlarda yüzlerce farklı renkle piyasaya sunulmaktadır. İpeksi mat silikonlu boylar iç cephe de kullanıldığı için açık renkler tercih edilmektedir. Doğru renk seçimi için ustalardan yardım alınması önerilmektedir. Boya uygulaması yapılmadan önce küçük bir zemine prova uygulandığı takdirde alınacak verim artmaktadır. Filli boya renk kartelası filli boya bayilerinde bulunmaktadır. Yüzlerce farklı renge sahip olan bu kartela doğru boya seçimi için vazgeçilmez bir nitelik taşımaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Dikkatinizi Çekebilir

Duvar Kağıdı Üzerine Alçı Yapılır Mı?

Duvar kâğıdı üzerine alçı çekmek mümkün olmaktadır. Kâğıt ile kaplı olan bir…