Bu boya nefis bir matlık seviyesine sahip bulunan iç cephe boyası olarak ön plana çıkmaktadır. Boya duvarlara kolayca uygulanabilen hatta müthiş kapatıcılığa sahip yapısı sayesinde tercih edilmektedir.  Uygulandığı alana yapışmasındaki kalite Marshall teknolojisinin kalitesine yakınmaktadır. Firma bu ürününde rahatsız edici kokudan kurtarmıştır. Yine bu ürünün zamanla renk değişikliği olmamaktadır. Sararma ve deforme olmayan yapısıyla iç cephe boyası denilince ilk akıllara gelen boya olmaktadır.

Marshall Bw Boya Özellikleri Nelerdir?

Boyanın ilk hatta en önemli özelliği boya Marshall tarafından üretilmiştir. Ustaların iç cephe boyası yaparken öncelikli tercihi olan bu boya kremsi dokusuyla bilinmektedir. Leke tutmayan bir yapıya sahiptir. Tüm renkler tok olarak görülmektedir. Üst düzey yapışma özelliği Marshall tarzını yansıtmaktadır. Silinerek temizlenebilmektedir.

SON DAKİKA  İmar Planında G Ne Demek?

Bir litresi ile yaklaşık 15 metre kare alan boyanmaktadır. Dayanıklı yapıya sahip olan boya kısa bir sürede hatta uygulandığı anda kurumaya başlamaktadır. Daha bir sürü farklı özelliği olan bu boyanın başlıca özellikleri yukarıda sayılmıştır.

Marshall Boya Bw Hangi Alanlara Uygulanmaktadır?

Bu boya kaliteli bir iç cephe boyası yapısına göre dizayn edilmiştir. Temizlenmiş, kurutulmuş hatta tüm yüzey işlemleri tamamlanmış alanlara uygulanmaktadır. Minimum iki kat olarak uygulanması önerilmektedir. Her bir kat arasında yaz ise iki saat kış ise dört saat beklenmesi gerekmektedir. Uygulamada dikkat edilecek en önemli husus rulonun tek yöne doğru uygulama olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Dikkatinizi Çekebilir

Balkon Dekorasyon Fikirleri İle Yepyeni Bir Yaşam Alanı Oluşturun Sakın Bunları Yapmayın!

Balkon dekorasyon fikirleri ile yepyeni ve keyifli bir yaşam alanı yaratmak ister…

İmar Planında D Ne Demek?

İmar planında bazı koşullar bulunmaktadır. Bu koşullar genellikle büyük harflerle ifade edilmektedir.…